Aukční historie uměleckých děl  Osmá aukce

Vítáme Vás na osmé aukci GALERIE MODERNA, výtvarná díla zařazena do osmé aukce s ukončením 13-15.3.2017, je možné si prohlédnout v prostorách GALERIE MODERNA od 20.2.2017, aukce bude zahájena 9.2.2017

Cochinchine

Adolf Born  - Cochinchine

akvarel, papír, rok 2008, signováno PD, rozměr 33 x 22 cm, rám, dílo z ateliéru autora

Karel Vaca  - Bez názvu

Cena: 1100
Aktuální cena: 1100

litografie, rok 1971, signováno DU, číslováno 3/100, vystaveno Praha 2010, rám

Milenci

Olbram Zoubek  - Milenci

reliéf, olovo, cín, zlaceno, značeno vzadu, rozměr 15,5 x 15,5 cm

Talíř-Cosmos

Salvador Dalí  - Talíř-Cosmos

litografie na porcelánu, značeno v kameni, číslováno 3663/4000, rozměr - průměr 22,5 cm, vzadu ověření pravosti, rámováno

Protipohyb

Karel Demel  - Protipohyb

kombinovaná technika, rok 1992, signováno PD, číslováno 26/130, rozměr 49 x 63 cm, volný list