Aukční historie uměleckých děl  Sedmá aukce

Vítáme Vás na sedmé aukci GALERIE MODERNA, výtvarná díla zařazena do sedmé aukce s ukončením 12-14.12.2016, je možné si prohlédnout v prostorách GALERIE MODERNA od 16.11.2016, aukce bude zahájena 1.11.2016

Strom

Vojtěch Preissig  - Strom

Cena: 5500
Aktuální cena: 5500

akvatinta, zkušební tisk, vzadu razítko Waldesova obrazárna č. 915 c, rozměr 17 x 29,5 cm, volný list

Rodina vodníkova

Josef Váchal  - Rodina vodníkova

barevný dřevoryt, rok 1913, signováno PD, číslo tisku 9, rozměr 21 x 21 cm, reprodukováno v soupisu str. 141, rámováno