Aukční historie uměleckých děl  Šestá aukce

Vítáme Vás na šesté aukci GALERIE MODERNA, výtvarná díla zařazena do šesté aukce s ukončením 10-12.10.2016, je možné si prohlédnout v prostorách GALERIE MODERNA od 19.10.2016, aukce bude zahájena 7.9.2016

Útes

Jan Merta  - Útes

litografie, rok 2005, signováno PD, číslováno 57/60, rozměr 21 x 14,5 cm, volný list

Cesta

Antonín Střížek  - Cesta

litografie, rok 2005, signováno PD, číslováno 57/60, rozměr 14,5 x 21 cm, volný list

Příroda

Jiří Kovanda  - Příroda

Kopec

Ivan Ouhel  - Kopec

Cena: 33000
Aktuální cena: 33000

olej, plátno, rok 1987, signováno PD, rozměr 58,5 X 58,5 cm