František Gross  - Hlava

olej, sololit, rok 1972, signováno PD, rozměr 75 x 53 cm, vzadu štítek s popisem a číslem, dílo z pozůstalosti autora

Talíř - Cosmos

Salvador Dalí  - Talíř - Cosmos

Cena: 2800
Aktuální cena: 2800

litografie na porcelánu, značeno v kameni, číslováno 3320/4000, rozměr - průměr 22,5 cm, vzadu ověření pravosti