Býti básníkem

Cyril Bouda  - Býti básníkem

suchá jehla, rok 1981, signováno PD včetně signatury Jaroslava Seiferta, rozměr 18,5 x 10,5 cm, volný list, jako příloha k básni

Alena Kučerová  - Postava

lept, rok 1974, signováno PD, číslováno 7/50, rozměr 35 x 50 cm, volný list

Ataka

Ivan Komárek  - Ataka

Cena: 500

litografie, rok 1993, signováno PD, číslováno 32/95, rozměr 43 x 59,5 cm, volný list