Cyril Bouda - Býti básníkem
suchá jehla, rok 1981, signováno PD včetně signatury Jaroslava Seiferta, rozměr 18,5 x 10,5 cm, volný list, jako příloha k básni
dřevoryt, rok 1947-48, signováno PD, rozměr 35 x 27,5 cm, rám
olej, sololit, rok 1964, vzadu popis a signatura, rozměr 50 x 70 cm, rám, 2x vystaveno: Goltzova tvrz a Praha
lept, rok 1974, signováno PD, číslováno 7/50, rozměr 35 x 50 cm, volný list
socha, bronz, rok 1927, značeno monogramem, soupis NG Praha, strana 276, č. 372, rozměr v. 44 cm
lept, rok 1945, signováno PD, číslováno 173/300, rozměr 29,5 x 23 cm, volný list
olej, plátno, rok 1964, signováno PD, rozměr 49 x 58 cm, rám
Cena: 500
litografie, rok 1993, signováno PD, číslováno 32/95, rozměr 43 x 59,5 cm, volný list
monografie Jana Zrzavého s dvěmi grafickými přílohami, Strom a Zátiší s loděmi, vázami a jablky, litografie, rok 1941, signováno PD, rozměr 18 x 25 cm
suchá jehla, rok 1993, signováno PD, číslováno 13/26, rozměr 69 x 92,5 cm, rám