Bedřich Stefan - Walter 0
socha, bronz, rok 30. léta, značeno Stefan, rozměr 70,5 x 36 x 20,5 cm
Cena: 7500
Aktuální cena: 7500
lept, rok 1969, signováno PD, číslováno IX/IX, rozměr 21,2 x 17,2 cm, rozměr včetně prolisů 43 x 39,4 cm, soupis díla str. 95, č. 309 - 319, náklad 65+IX, volný list
dřevoryt, rok 1937, signováno PD, rozměr 17,5 x 12 cm, volný list
Cena: 42000
Aktuální cena: 42000
olej, sololit, rok 1963, signováno PD, rozměr 42 x 53 cm, rám, dílo z pozůstalosti autora, získáno přímo od rodiny, vystaveno 2x Praha
lept, rok 1970, signováno PD, aut. tisk, rozměr 16 x 12,5 cm, volný list
suchá jehla, rok 1944, signováno PD, rozměr 25 x 16 cm, vystaveno VI. Bienal de Sao Paulo v roce 1961, monografie str. 48, č. 95 ( Rytmus města ) volný list
olej, plátno, rok 1947, signováno PN, rozměr 38 x 47 cm, rám, vystaveno: Zlín, 1947, pod číslem 104, Alšova síň, 1947, pod číslem 33 a v Praze 2015, vzadu štítky
suchá jehla, 50.tá léta, signováno PD, číslováno 18/18, rozměr 49 x 39 cm, volný list
litografie, rok 1940, signováno PD, soupis Dvořák č. 22, rozměr 33 x 28 cm, volný list
suchá jehla, lept, rok 2004, signováno PD, číslováno 27/100, rozměr 35 x 21,5 cm, dole uprostřed slepotiskové razítko, volný list