Na břehu

Alena Kučerová  - Na břehu

Cena: 1300
Aktuální cena: 1300

suchá jehla, rok 1989, signováno PD, číslováno 4/20, rozměr 14 x 13 cm, pasparta

Kladno

Květa Válová  - Kladno

kvaš, papír, rok 1946, signováno PD, rozměr 29 x 41 cm, rám, vystaveno Praha 2018

Dotyk a Monolog

Karel Laštovka  - Dotyk a Monolog

2x litografie, každá signována, číslováno Dotyk 12/50, Monolog 18/50, rozměr Dotyk 66 x 49,5 cm, Monolog 43,5 x 60 cm, volné listy