Ženská hlava

Josef Čapek  - Ženská hlava

linořez, rok 1917, rozměr 21 x 15 cm, volný list, příloha Veraikonu ročník VII. , soupis díla Pavla Pečinková str. 80

Toaleta

Rudolf Kremlička  - Toaleta

Cena: 1250
Aktuální cena: 1250

litografie, rok 1921, signováno PD monogramem, rozměr 17,2 x 13,2 cm, volný list

Sedící II.

František Gross  - Sedící II.

litografie, rok 1980, signováno PD, číslováno 11/100, rozměr 24,5 x 16,5 cm, volný list, soupis díla str. 180, č. 429

Vodník

Josef Lada  - Vodník

litografie, rok 1942, signováno PD, číslováno 98/500, rozměr 32 x 42 cm, rám, vydalo nakladatelství ELK, zelená varianta

Lachtan

Vincenc Vingler  - Lachtan

glazovaná keramika, signováno a číslováno, rozměr 17 x 21 x 17 cm