Jaromír Stretti - Zamponi - Hradčany v zimě
Cena: 5400
Aktuální cena: 5400
akvatinta, rok 1911, signováno PD, rozměr 33,5 x 31,5 cm, volný list
Vítáme Vás na dvacáté čtvrté internetové aukci GALERIE MODERNA, výtvarná díla zařazena do dvacáté čtvrté aukce s ukončením 14-16.12. 2021, je možné si prohlédnout v prostorách GALERIE MODERNA, Masarykovo nábřeží 24, Praha 1, od 29.11.2021, vždy mezi 13 a 18 hodinou, nebo po telefonické domluvě na tel: 222 520 252. Aukce bude zahájena 10.11.2021. Pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat viz. aukční řád.
Cena: 5400
Aktuální cena: 5400
litografie, signováno PD, číslováno 25/70, rozměr 48 x 37 cm, volný list
11 grafik, včechny signovány, velikost souboru cca. A4, autoři: M.Bouda, P.Hlavatý, M.Janáček, J.Lípa, A.Odehnal, J.Ondrušová, V.Pokorný, J.Šindler, V.Tesař, H.Tesařová, P.Toman, vydal Klub přátel výtvarného umění v Prostějově r. 2003, náklad 160 ks.