Aukční historie uměleckých děl  Dvacátá třetí aukce

Dovolujeme si Vás pozvat na dvacátou třetí internetovou aukci GALERIE MODERNA, která se bude konat ve dnech 12-14.10. 2021, s ukončením vždy mezi 20-22,30 hodinou. Aukce bude zahájena 6.9.2021, pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat, viz. aukční řád.

Dívka

Ota Janeček  - Dívka

suchá jehla, signováno DU, rozměr 15 x 10,5 cm, volný list

Pamětní list - Strom a míč

Kamil Lhoták  - Pamětní list - Strom a míč

serigrafie, rok 1987, signováno LD a v tisku, rozměr 21 x 15 cm, volný list, vydáno k slavnostnímu večeru zasloužilého umělce Kamila Lhotáka, vydala SČB

Big Bang

Jiří Slíva  - Big Bang

litografie, rok 2018, signováno DU, číslováno 8/40, rozměr 27 x 32 cm, volný list

Franz Kafka

Stanislav Holý  - Franz Kafka

litografie, signováno DU, číslováno, 16/50, rozměr 59,5 x 43,5 cm, volný list