Adolf Born - Cirkusové číslo ( Humoresky )
serigrafie, rok 1998, signováno DU, číslováno 115/200, rozměr 30 x 21 cm, volný list
Dovolujeme si Vás pozvat na čtrnáctou internetovou aukci GALERIE MODERNA, která se bude konat ve dnech 19-21.2.2019, s ukončením vždy mezi 20-22 hodinou, pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat, viz. aukční řád.
Cena: 9800
Aktuální cena: 9800
výměnná koláž, signováno vzadu, rozměr 26 x 19 cm, volný list
tužka, papír, rozměr 30 x 18 cm, PD pozůstalostní razítko č. 607, rám
akvarel, tužka, papír, rok 1975, signováno PD, rozměr 12,5 x 27,5 cm, volný list, reprodukováno v monografii Eva Petrová str. 252 č. 303
kombinovaná technika, rok 1989, signováno PD, číslováno 5/40, rozměr 32 x 49,5 cm, volný list
litografie, signováno PD, číslováno 103/200, rozměr 42 x 27 cm, volný list
Cena: 12500
Aktuální cena: 12500
olej, sololit, rok 1957, signováno LD, vzadu popis a razítko ČSVU, rozměr 22 x 34 cm, rám