Josef Šíma - P. J. Jouve - Hezký pohled
4x dřevoryt, rok 1927, každý signován, rozměr 9 x 5 cm, 9,5 x 8 cm, 9 x 6 cm, 11,5 x 5,5 cm, volný list
Cena: 350
Aktuální cena: 350
Cena: 950
Aktuální cena: 950
mezzotinta, rok 2006, signováno PD, číslováno 28/55, rozměr 7,5 x 10 cm, volný list
Cena: 22000
Aktuální cena: 22000
socha, pálená hlína, rok 1969, rozměr 20 x 7,5 cm, dole popis
reliéf, olovo, cín, zlaceno, značeno vzadu, rozměr 15,5 x 15,5 cm
olej, plátno, rok 1960, signováno LD, rozměr 27,5 x 36 cm, rám, vystaveno Praha 2017, číslo katalogu 9056, vzadu razítko Národní galerie
litografie, signováno PD, číslováno 36/300, rozměr 28 x 38 cm, volný list
Cena: 2100
Aktuální cena: 2100
měkký kryt, akvatinta, rok 1916, signováno PD, rozměr 14,5 x 16 cm, soupis gragiky Novák č. 268, volný list
Cena: 4200
Aktuální cena: 4200
akvarel, tuš, papír, rok 1979, signováno PD, rozměr 36 x 26 cm, rám, vystaveno Praha 2017