Aukční historie uměleckých děl  Osmá aukce

Vítáme Vás na osmé aukci GALERIE MODERNA, výtvarná díla zařazena do osmé aukce s ukončením 13-15.3.2017, je možné si prohlédnout v prostorách GALERIE MODERNA od 20.2.2017, aukce bude zahájena 9.2.2017

Balon nad kurtem

Tomáš Bím  - Balon nad kurtem

litografie, signováno PD, číslováno 29/52, rok 1981, rozměr 65 x 48 cm, volný list

Caligula

Salvador Dalí  - Caligula

Cena: 5900
Aktuální cena: 5900

litografie, rok 1983, signováno PD, značeno PD v kameni, soupis díla str. 135 č. 1264, rozměr 41 x 30 cm, volný list

Josef Istler  - Bez názvu

Cena: 2600
Aktuální cena: 2600

konvolut 3x lept, každý signován, rozměr 3x 11 x 6 cm, volné listy

Dva chlapci

Kamil Lhoták  - Dva chlapci

Cena: 6900
Aktuální cena: 6900

suchá jehla, rok 1947, signováno PD, číslováno 20/20, rozměr 24,7 x 17,5 cm, volný list