Aukční historie uměleckých děl  Sedmá aukce

Vítáme Vás na sedmé aukci GALERIE MODERNA, výtvarná díla zařazena do sedmé aukce s ukončením 12-14.12.2016, je možné si prohlédnout v prostorách GALERIE MODERNA od 16.11.2016, aukce bude zahájena 1.11.2016

Le Picador

Salvador Dalí  - Le Picador

litografie, rok 1983, značeno PD v kameni, soupis díla str. 135 č. 1276, rozměr 41 x 30 cm, volný list

Karneval

Albín Brunovský  - Karneval

křídová litografie, rok 1967, signováno PD, číslováno 5/200, rozměr 19 x 24 cm, reprodukováno v soupisu grafiky str. 75, č. 259, volný list

Pán v klobouku

František Hudeček  - Pán v klobouku

olej, lepenka, rok 1943, signováno vzadu, rozměr 29,5 x 21 cm, vystaveno Praha 2011, reprodukováno v soupisu díla str. 149, č. 131, rámováno