Přehled uměleckých děl v aukci  Dvacátá sedmá aukce

Vítáme Vás na dvacáté sedmé internetové aukci GALERIE MODERNA, výtvarná díla zařazena do dvacáté sedmé aukce s ukončením 8-10.11. 2022, je možné si prohlédnout v prostorách GALERIE MODERNA, Masarykovo nábřeží 24, Praha 1, od 10.10.2022, vždy mezi 13 a 18 hodinou, nebo po telefonické domluvě na tel: 222 520 252. Aukce bude zahájena 19.9.2022. Pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat viz. aukční řád.

Vladimír Komárek  - Bez názvu

Cena: 850
Aktuální cena: 850

konvolut 9x dřevoryt, každý signován, různé rozměry cca. 6 x 7 cm až 14,5 x 10 cm, volné listy

Zbyšek Sion  - Postava

Cena: 1300
Aktuální cena: 1300

litografie, rok 2010, signováno PD, číslováno 30/100, rozměr 49 x 34 cm, volný list

Basted

Oldřich Jelen  - Basted

Cena: 1300
Aktuální cena: 1300

litografie, rok 2014, signováno PD, číslováno A.T. III./XXIX A.T., rozměr 20 x 14 cm, volný list

Noční hlídka

Tomáš Bím  - Noční hlídka

Cena: 6700
Aktuální cena: 6700

litografie, signováno DU, číslováno 50/65, rok 2005, rozměr 60,5 x 42,5 cm, volný list

Strojky

František Gross  - Strojky

Cena: 500

tužka, pero, akvarel, papír, signováno PN, rozměr 15 x 18 cm, volný list, dílo z pozůstalosti autora

Dívčí akt

Boris Jirků  - Dívčí akt

Cena: 500

litografie, rok 2016, signováno PD, číslováno 16/30, rozměr 22 x 15,5 cm, volný list