Aukční historie uměleckých děl  Dvacátá pátá aukce

Vítáme Vás na dvacáté páté internetové aukci GALERIE MODERNA, výtvarná díla zařazena do dvacáté páté aukce s ukončením 29-31.3. 2022, je možné si prohlédnout v prostorách GALERIE MODERNA, Masarykovo nábřeží 24, Praha 1, od 28.2.2022, vždy mezi 13 a 18 hodinou, nebo po telefonické domluvě na tel: 222 520 252. Aukce bude zahájena 15.2.2022. Pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat viz. aukční řád.

Egypt

Jiří Načeradský  - Egypt

Cena: 15500
Aktuální cena: 15500

tempera, papír, rok 1995, signováno PD, rozměr 65,5 x 48 cm, rám, 2x vystaveno

Karel Hynek Mácha - Máj

Jan Zrzavý  - Karel Hynek Mácha - Máj

6x světlotisk děl z roku 1924, vydalo nakladatelství Aventinum (dříve Artia) v roce 1990, se svolením ing. Otakara Štorcha, syna Dr. Otakara Štorcha-Mariena, rozměr cca. 6x 51 x 33 cm, volné listy, původní desky

Na jedné rovině

Václav Tikal  - Na jedné rovině

tužka, papír, rok 1943, signováno PD, rozměr 23 x 29 cm, volný list, dílo z pozůstalosti autora

Rvačka

Aleš Lamr  - Rvačka

Cena: 11000
Aktuální cena: 11000

tuš, akvarel, ruční papír, rok 1985, signováno DU, rozměr 41 x 58 cm, volný list

Strom

Josef Istler  - Strom

Cena: 9900
Aktuální cena: 9900

monotyp, rok 1978, signováno LD, rozměr 51 x 18,5 cm, rám