Přehled uměleckých děl v aukci  Jednadvacátá aukce

Campbells soup

Andy Warhol  - Campbells soup

Cena: 4000
Aktuální cena: 4000

serigrafie, rok 1968, rozměr 89 x 59 cm, rám, soupis: Andy Warhol Prints, Catalogue Raisonné 1962-1987, Feldman/Schellmann Italy 1997, soupis číslo: II.44-53, Campbell´s Soup I 1968, vydání pro Sunday B. Morning 1.12. 2011

Manipulace II.

Jiří Anderle  - Manipulace II.

Cena: 7500
Aktuální cena: 8000

suchá jehla, lept, rok 1976, signováno DU, číslováno 10/70, rozměr 32,5 x 65 cm, volný list

Bílé rytmy na černém

František Kupka  - Bílé rytmy na černém

Cena: 9900
Aktuální cena: 10400

dřevoryt, papír ( japan ), značeno v kameni PD a razítkem LD, rozměr papíru 38 x 57 cm, rozměr tisku 25 x 40 cm, volný list,vystaveno a reprodukováno Musée Guggenheim, N.Y. r. 1975, pod číslem 7.

Ženy všech velikostí

Jan Saudek  - Ženy všech velikostí

Cena: 14500
Aktuální cena: 15500

fotografie, signováno PD, rozměr 29,5 x 24,5 cm, volný list, reprodukováno Jan Saudek - fotograf český, str. 440

Vesnice

Josef Tockstein  - Vesnice

Cena: 300
Aktuální cena: 300

akvarel, papír, rok 1966, signováno PD, oboustranná malba, vzadu pozůstalostní razítko K 1043, rozměr 29,5 x 42 cm, volný list

Loď na moři

Jan Zrzavý  - Loď na moři

Cena: 9900
Aktuální cena: 10900

litografie, rok 1965, signováno PD, rozměr 10 x 15 cm, volný list, soupis č. 34