Přehled uměleckých děl v aukci  Jednadvacátá aukce

Vesnice

Josef Tockstein  - Vesnice

Cena: 200
Aktuální cena: 200

pastel, papír, rozměr 21 x 29,5 cm, volný list, vzadu pozůstalostní razítko K 169

Na louce

Tomáš Bím  - Na louce

Cena: 500

litografie, rok 2009, signováno DU, číslováno 16/110, rozměr 12 x 18,5 cm, volný list

Motýl

Anna Khunová  - Motýl

Cena: 250
Aktuální cena: 250

lept, signováno PD, číslováno 123/200, rozměr 18,5 x 12 cm, volný list, vydala Lyra Pragensis

Otec a syn I.

František Tichý  - Otec a syn I.

Cena: 3900
Aktuální cena: 3900

suchá jehla, rok 1948, signováno DU, rozměr 19,5 x 15 cm, volný list, soupis Dvořák str. 124, č. 161

Vlnění

František Hudeček  - Vlnění

Cena: 2100
Aktuální cena: 2100

tuš, papír, 70 léta, signováno PD monogramem, rozměr 10,5 x 6,7 cm, volný list, dílo z pozůstalosti autora

JOUVE, Jean Pierre: Beau Regard

Josef Šíma  - JOUVE, Jean Pierre: Beau Regard

Cena: 5500
Aktuální cena: 6000

suchá jehla, rok 1927, signováno PD, rozměr 13,5 x 8,5 cm, volný list, reprodukováno v soupisu Bibliothéque Nationále, Paris, 1979, str. 33, pod číslem soupisu 42.