Přehled uměleckých děl v aukci  Jednadvacátá aukce

Apotheosa Karlovy Prahy

Oldřich Kulhánek  - Apotheosa Karlovy Prahy

Cena: 5000
Aktuální cena: 12500

suchá jehla, lept, rok 2004, signováno PD, číslováno 13/100, rozměr 35 x 21,5 cm, dole uprostřed slepotiskové razítko, volný list

Benátky

Jan Zrzavý  - Benátky

Cena: 11700
Aktuální cena: 11700

lept, rok 1974, signováno PD a monogramem v desce, rozměr 9,7 x 14, 5 cm, rámováno, soupis Dvořák č. 40

Žena

František Muzika  - Žena

Cena: 2800
Aktuální cena: 2800

dřevoryt, rok 1946, signováno PD, rozměr 19 x 11,5 cm, rámováno

No. 361

Jan Saudek  - No. 361

Cena: 14500
Aktuální cena: 15500

fotografie, signováno PD, rozměr 40 x 30 cm, volný list