Přehled uměleckých děl v aukci  Jednadvacátá aukce

Kafkafé

Jiří Slíva  - Kafkafé

litografie, rok 2018, signováno PD, číslováno 9/45, rozměr 42,5 x 31,5 cm, volný list

Bohumil Hrabal - Praha Karla Chaby

Karel Chaba  - Bohumil Hrabal - Praha Karla Chaby

Cena: 5000
Aktuální cena: 5000

5x lept, rok 1995, každý list signován, vydáno sto číslovaných výtisků, tento má číslo 31, vydala GALERIE HONOR k sedmdesátým narozeninám Karla Chaby s texty Bohumila Hrabala, rozměr 4x 17 x 12 cm a 1x 11 x 7 cm

Měsíce

Jiří John  - Měsíce

suchá jehla, rok 1970, signováno PD, vydala Mladá fronta rozměr 14,5 x 11,5 cm, volný list

Křeslo I.

Tomáš Bím  - Křeslo I.

Cena: 1800

litografie, rok 1981, signováno DU, číslováno 5/95, rozměr 27,5 x 16,5 cm, rám

Žofka

Adolf Born  - Žofka

Cena: 3200
Aktuální cena: 3200

kombinovaná technika, ultrafán, konec 80tých let, rozměr 19,5 x 28,5 cm, rám

Ota Janeček 65

Ota Janeček  - Ota Janeček 65

Cena: 2800
Aktuální cena: 2800

kniha, 3x suchá jehla, každá signována, vydal SČB, rok 1984, vzadu signatura Karla Sýse a Jiřího Žáčka, rozměr 3x 14,5 x 9,5 cm

Ceyx + Alcyone

Aleš Lamr  - Ceyx + Alcyone

4x dvoulist, litografie, rok 1983, každý dvoulist signován, číslováno II/XX, signováno v tiráži, náklad 100 kusů + 20 autorských, rozměr dvoulistů 30 x 42 cm, původní desky

Služka

Jiří Trnka  - Služka

Cena: 9100
Aktuální cena: 9100

kvaš, papír, rozměr 21 x 8,5 cm, rámováno, vystaveno Praha 2016-17