Přehled uměleckých děl v aukci  Jednadvacátá aukce

EX Libris

Ludmila Jiřincová  - EX Libris

Cena: 400
Aktuální cena: 400

konvolut 3x EX Libris, každý signován, rozměr: Zuzanka Jíravová, 60 x 44 mm, MUDr. Margit Klímová, 60 x 41 mm, O. K. 73 x 58 mm, volné listy

Sborník k 70. výročí školy

Sborník k 70. výročí školy

Cena: 300
Aktuální cena: 300

8x grafika, všechny signovány, rozměr listů cca. A4, autoři: M.Bravenec, V.Drápal, F.Fuksa, D.Janoušek, A.Mikulka, M.Pytlová, P.Rudolf, H.Tomášková-Willmannová, vydáno 1994 k 70. výročí ŠUŘ (škola uměleckých řemesel)

Postavy

Josef Jíra  - Postavy

2x kresba tuš, kuličkové pero, papír, každý signován PD, rozměr 14 x 18,5 cm a 16,5 x 14,5 cm, volné listy

Úsměvy Grafičanky

Autoři Různí  - Úsměvy Grafičanky

6x originální grafický list hudebního sdružení českých umělců - grafiků, autoři: Jiří Anderle, Karel Demel, Jaroslav Hořánek, Jan A. Pacák, Jiří Slíva a Vladimír Suchánek, rok 1990, vydala Lyra Pragensis, každý list signován, úvodní text napsal teoretik Grafičanky Adolf Born, číslováno 86/200, rozměr 6x cca. 16 x 11 cm, soubor v původních deskách

Josef Istler  - Bez názvu

lept, rok 1970, signováno PD, aut. tisk, rozměr 16 x 12,5 cm, volný list

Le Cheval de la mort

Salvador Dalí  - Le Cheval de la mort

Cena: 2000

litografie, rok 1983, signováno DU, značeno PD v kameni, soupis díla str. 135 č. 1268, rozměr 41 x 30 cm, volný list