Přehled uměleckých děl v aukci  Dvacátá aukce

Dovolujeme si Vás pozvat na dvacátou internetovou aukci GALERIE MODERNA, která se bude konat ve dnech 15-17.12. 2020, s ukončením vždy mezi 20-22 hodinou, Aukce bude zahájena 9.11.2020, pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat, viz. aukční řád.

Koridor 1

Karel Malich  - Koridor 1

Cena: 9900
Aktuální cena: 9900

serigrafie, rok 1969/2007, signováno vzadu, číslováno 14/20, rozměr 42 x 59 cm, rám

ZOO

Victor Vasarely  - ZOO

Cena: 9100
Aktuální cena: 9100

serigrafie, rok 1986, signováno PD, číslováno 149/200, rozměr 41 x 45 cm, volný list

Věnovací list

Josef Váchal  - Věnovací list

Cena: 8000
Aktuální cena: 8000

dřevoryt, rok 1953, signováno PD, rozměr 29,5 x 15 cm, vystaveno Praha 2012, rám, popsáno v soupisu díla J. Váchala na str. 464

Dívka

Ota Janeček  - Dívka

Cena: 900
Aktuální cena: 900

suchá jehla, signováno DU, rozměr 15 x 10,5 cm, volný list

Měsíce

Jiří John  - Měsíce

Cena: 2300
Aktuální cena: 2300

suchá jehla, rok 1970, signováno PD, vydala Mladá fronta rozměr 14,5 x 11,5 cm, volný list

3x Ex libris

Oldřich Kulhánek  - 3x Ex libris

3x lept, všechny signovány, Ex libris Walter Humplstotter, rok 2004, Ex libris Gerth V. D. Zee, rok 1978, Ex libris Horst Schult, rok 1984, rozměr 3x cca. 14 x 9 cm, volné listy

Rozhledna

Tomáš Bím  - Rozhledna

Cena: 1900

litografie, rok 1978, signováno PD, číslováno 75/100, rozměr 27 x 21,5 cm, původní pasparta, vzadu štítek s razítkem ČFVU

Anděl

Jaroslav Válek  - Anděl

Cena: 3400
Aktuální cena: 3400

kovaná a tepaná nerez ocel, rok 2018, značeno dole na podstavci, rozměr v. 48 cm

Evropa

Adolf Born  - Evropa

Cena: 500

serigrafie, signováno PD, rozměr 21,5 x 10,5 cm, volný list