Přehled uměleckých děl v aukci  Dvacátá aukce

Dovolujeme si Vás pozvat na dvacátou internetovou aukci GALERIE MODERNA, která se bude konat ve dnech 15-17.12. 2020, s ukončením vždy mezi 20-22 hodinou, Aukce bude zahájena 9.11.2020, pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat, viz. aukční řád.

Rozverná parta

Adolf Born  - Rozverná parta

Cena: 12500
Aktuální cena: 12500

litografie, 80. léta, signováno PD, číslováno 25/82, rozměr 32,5 x 49 cm, volný list

Továrna

František Gross  - Továrna

akvarel, pastel, papír, signováno PD, rozměr 26 x 49 cm, volný list, dílo z pozůstalosti autora

Lunapark

Hella Guth  - Lunapark

Cena: 6500
Aktuální cena: 6500

pastel, papír, signováno PD, rozměr 27 x 21 cm, volný list

Genesis V.

Jan Hísek  - Genesis V.

mezzotinta, rok 2010, signováno PD, číslováno 28/100, rozměr 30 x 19,5 cm, volný list