Přehled uměleckých děl v aukci  Dvacátá aukce

Dovolujeme si Vás pozvat na dvacátou internetovou aukci GALERIE MODERNA, která se bude konat ve dnech 15-17.12. 2020, s ukončením vždy mezi 20-22 hodinou, Aukce bude zahájena 9.11.2020, pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat, viz. aukční řád.

Kompozice

Karel Malich  - Kompozice

Cena: 5900
Aktuální cena: 5900

plexisklo, rok 2003, signováno LD, náklad 450 exemplářů, z nich 250 signováno, rozměr 15 x 21 cm, rám

Ukřižování

Jan Bauch  - Ukřižování

Cena: 1700
Aktuální cena: 1700

litografie, rok 1942, signováno PD, číslováno 134/500, rozměr 46 x 31 cm, rám

Krystal

Josef Šíma  - Krystal

Cena: 4900
Aktuální cena: 4900

lept, rok 1967, signováno PD, rozměr 18 x 13 cm, rámováno, vystaveno Praha 2019