Přehled uměleckých děl v aukci  Dvacátá aukce

Dovolujeme si Vás pozvat na dvacátou internetovou aukci GALERIE MODERNA, která se bude konat ve dnech 15-17.12. 2020, s ukončením vždy mezi 20-22 hodinou, Aukce bude zahájena 9.11.2020, pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat, viz. aukční řád.

Čekání

Kamila Ženatá  - Čekání

Cena: 6700
Aktuální cena: 6700

olej, plátno, rok 2020, signováno DU, rozměr 40 x 40 cm, dílo z atelieru autorky

Alena Kučerová  - Bez názvu

Cena: 5900
Aktuální cena: 5900

tisk z perforovaného plechu, lept, rok 1991, signováno PD, číslováno 7/10, rozměr 37,5 x 54 cm, volný list,

Villon

Ludmila Jiřincová  - Villon

Cena: 3750
Aktuální cena: 3750

litografie, rok 1951, signováno PD, číslováno 61/200, rozměr 36 x 22 cm, rám

Snící rodina

Oldřich Jelen  - Zrcadlo

Cena: 1600
Aktuální cena: 1600

litografie, rok 2011, signováno PD, číslováno 49/74, rozměr 33 x 27,5 cm, volný list, dílo z ateliéru autora

Kuchyně

Josef Bolf  - Kuchyně

Cena: 2100
Aktuální cena: 2100

litografie, rok 2009, signováno PD, číslováno 76/100, rozměr 46,5 x 30 cm, volný list