Přehled uměleckých děl v aukci  Dvacátá aukce

Dovolujeme si Vás pozvat na dvacátou internetovou aukci GALERIE MODERNA, která se bude konat ve dnech 15-17.12. 2020, s ukončením vždy mezi 20-22 hodinou, Aukce bude zahájena 9.11.2020, pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat, viz. aukční řád.

Postavy

Jindra Husáriková  - Postavy

Cena: 100
Aktuální cena: 200

serigrafie, rok 1983, signováno PD, rozměr 20 x 20 cm, volný list, mírně poškozeno

Objekt

. Toyen ( Marie Čermínová )  - Objekt

Cena: 500

polystyrénový objekt, rok 1970, signováno, číslováno 62/99, součástí je kniha, rozměr 24,5 x 20 x 7 cm, horší stav

Měsíce

Jiří John  - Měsíce

Cena: 2300
Aktuální cena: 2300

suchá jehla, rok 1970, signováno PD, vydala Mladá fronta rozměr 14,5 x 11,5 cm, volný list

Oko

Josef Istler  - Oko

Cena: 900
Aktuální cena: 900

lept, rok 1990, signováno PD, číslováno 64/100, rozměr 23 x 14,5 cm, volný lis

Stožáry

František Gross  - Stožáry

akvarel, tužka, karton, signováno PD, rozměr 24,5 x 34,5 cm, dílo z pozůstalosti autora