Přehled uměleckých děl v aukci  Osmnáctá aukce

Dovolujeme si Vás pozvat na osmnáctou internetovou aukci GALERIE MODERNA, která se bude konat ve dnech 23-25.6. 2020, s ukončením vždy mezi 20-22 hodinou, Aukce bude zahájena 12.2.2020, pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat, viz. aukční řád.

Toaleta

Rudolf Kremlička  - Toaleta

Cena: 1250
Aktuální cena: 1250

litografie, rok 1921, signováno PD monogramem, rozměr 17,2 x 13,2 cm, volný list

Ženská hlava

Josef Čapek  - Ženská hlava

linořez, rok 1917, rozměr 21 x 15 cm, volný list, příloha Veraikonu ročník VII. , soupis díla Pavla Pečinková str. 80

Akt

František Drtikol  - Akt

Cena: 900
Aktuální cena: 900

příležitostný tisk k výstavě Františka Drtikola, vydáno roku 1972, rok vzniku fotografie 1914, signováno v tisku, rozměr 30 x 21,5 cm, volný list, razítko Umělecko průmyslové muzeum, grafická sbírka

Má vlast  VI.

Karel Demel  - Má vlast VI.

Cena: 900
Aktuální cena: 900

kombinovaná technika, signováno PD, vydala Lyra Pragensis 1984, rozměr 21,5 x 19,5 cm, volný list