Přehled uměleckých děl v aukci  Osmnáctá aukce

Dovolujeme si Vás pozvat na osmnáctou internetovou aukci GALERIE MODERNA, která se bude konat ve dnech 23-25.6. 2020, s ukončením vždy mezi 20-22 hodinou, Aukce bude zahájena 12.2.2020, pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat, viz. aukční řád.

Kladno

Květa Válová  - Kladno

Cena: 9500
Aktuální cena: 9500

kvaš, papír, rok 1946, signováno PD, rozměr 29 x 41 cm, rám, vystaveno Praha 2018

Na břehu

Alena Kučerová  - Na břehu

Cena: 1300
Aktuální cena: 1300

suchá jehla, rok 1989, signováno PD, číslováno 4/20, rozměr 14 x 13 cm, rám

Petr Nikl  - Hlava

Cena: 1250
Aktuální cena: 1250

litografie, rok 2001, signováno PD, číslováno 79/100, rozměr 24 x 17 cm , volný list

Na louce

Tomáš Bím  - Na louce

Cena: 500

litografie, signováno DU, číslováno 88/110, rok 2009, rozměr 12 x 18,5 cm, volný list

Jan Saudek - Apotheosa rodné země

Cena: 12500
Aktuální cena: 12500

kolorovaná fotografie, rok 1989, signováno LD, rozměr 40 x 30 cm, reprodukováno v soupisu Jan Saudek fotograf český str. 45, volný list