Přehled uměleckých děl v aukci  Osmnáctá aukce

Dovolujeme si Vás pozvat na osmnáctou internetovou aukci GALERIE MODERNA, která se bude konat ve dnech 23-25.6. 2020, s ukončením vždy mezi 20-22 hodinou, Aukce bude zahájena 12.2.2020, pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat, viz. aukční řád.

Mravenec

Miroslav Šnajdr  - Mravenec

Cena: 9500
Aktuální cena: 9500

akvarel, pastel, uhel, papír, dřevo, rok 1965-6, signováno PD, rozměr 21 x 29 cm, dílo z ateliéru autora

Kytice

Václav Špála  - Kytice

Cena: 5000
Aktuální cena: 5000

litografie, rok 1930, signováno PD, rozměr 50 x 40 cm, volný list

Dotyk a Monolog

Karel Laštovka  - Dotyk a Monolog

Cena: 900
Aktuální cena: 900

2x litografie, každá signována, číslováno Dotyk 12/50, Monolog 18/50, rozměr Dotyk 66 x 49,5 cm, Monolog 43,5 x 60 cm, volné listy

Dělený mozek

Jiří Slíva  - Dělený mozek

Cena: 700

litografie, signováno PD, číslováno 28/65, rozměr 42,5 x 31,5 cm, volný list