Přehled uměleckých děl v aukci  Sedmnáctá aukce

Dovolujeme si Vás pozvat na sedmnáctou internetovou aukci GALERIE MODERNA, která se bude konat ve dnech 7-9.4. 2020, s ukončením vždy mezi 20-22 hodinou, pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat, viz. aukční řád.

Ulice

František Emler  - Ulice

Cena: 800

temper, papír, signováno PD, rozměr 33 x 20 cm, rám, sbírka Doc. MUDr. M. Bojara CSc, vzadu razítko s podpisem

Jaroslav Šerých  - Postava

Cena: 350
Aktuální cena: 350

lept, signováno PD, číslováno 35/75, rozměr 36 x 22 cm, volný list

Genesis VIII.

Jan Hísek  - Genesis VIII.

mezzotinta, rok 2010, signováno PD, číslováno 28/100, rozměr 30 x 19,5 cm, volný list

Jsem jako motýl

Jan Saudek  - Jsem jako motýl

Cena: 2200
Aktuální cena: 2200

báseň s originální kresbou od Jana Saudka, tuš, tužka, akvarel, papír, signováno DU "JAN", rozměr 30 x 23 cm, volný list

Loučení

Oldřich Kulhánek  - Loučení

Cena: 1800

lept, rok 1983, signováno PD, číslováno XXII/XXX, rozměr 19,5 x 13,3 cm, volný list