Přehled uměleckých děl v aukci  Šestnáctá aukce

Křeslo II.

Tomáš Bím  - Křeslo II.

litografie, rok 1981, signováno DU, číslováno 4/100, rozměr 27,5 x 16,5 cm, rám

Můza

Adolf Born  - Můza

Cena: 900
Aktuální cena: 900

serigrafie, rok 1975, signováno PD, rozměr 10,7 x 7,5 cm, volný list

Andromeda a Medusa

Jiří Anderle  - Andromeda a Medusa

Cena: 4000
Aktuální cena: 4000

suchá jehla, lept, rok 1981, signováno DU, číslováno 57/70, rozměr 33 x 43,5 cm, volný list

Alpes

Salvador Dalí  - Alpes

litografie, rok 1969, signováno LD, rozměr 99 x 62,5 cm, volný list, soupis: Salvador Dalí, litografie a dřevoryty, Catalogue Raisonné of Prints II., 1956-1980, Ralf Michler, Lutz W. Löpsinger, Prestel, Munich-New York, 1995 reprodukováno na straně 129, obr.1225.

Veselé Švýcarsko

Adolf Born  - Veselé Švýcarsko

Cena: 12000
Aktuální cena: 15000

litografie, rok 1980, signováno PD, číslováno 44/70 , rozměr 49 x 38 cm, volný list

Sedící

František Gross  - Sedící

Cena: 3900
Aktuální cena: 3900

litografie, rok 1985, signováno PD, číslováno 36/60, reprodukováno v soupisu grafického díla č.488, rozměr 46,5 x 35 cm, volný list