Přehled uměleckých děl v aukci  Šestnáctá aukce

Kompozice

Josef Istler  - Kompozice

Cena: 8500
Aktuální cena: 8500

monotyp, rok 1976, signováno PD, rozměr 50 x 35 cm, volný list

Objekt v krajině

Jozef Jankovič  - Objekt v krajině

Cena: 6500
Aktuální cena: 7500

tužka, kuličkové pero, koláž, papír, rok 1973, signováno PD, rozměr 37 x 48,5 cm, volný list

Anděl

Jan Zrzavý  - Anděl

Cena: 3900
Aktuální cena: 3900

litografie, rok 1920, značeno v kameni PD, rozměr papíru 22,5 x 15 cm, volný list, soupis díla Dvořák č. 16, příloha Veraikonu roč. VI. sešit 11-12

Oko

Oldřich Kulhánek  - Oko

Cena: 2700
Aktuální cena: 2700

lept, rok 1974, signováno PD, rozměr 25 x 19 cm, volný list

Bulharsko

František Gross  - Bulharsko

Cena: 25000
Aktuální cena: 25000

olej, plátno, rok 1960, signováno PD, rozměr 25,5 x 35,5 cm, rámováno Brůžek

Bárky

Jan Trampota  - Bárky

Cena: 700
Aktuální cena: 700

litografie, rok 1931, prémie S.V.U. Mánes svým členům na rok 1932, signováno PD, rozměr 35 x 45 cm, rám