Přehled uměleckých děl v aukci  Šestnáctá aukce

Gérard Depardieu

Andy Warhol  - Gérard Depardieu

Cena: 4000
Aktuální cena: 4000

serigrafie, rok 1986, signováno PD v kameni, rozměr 25,5 x 19,5 cm, rám, tisk: Rupert Jasen Smith, New York, soupis: Andy Warhol Prints, Catalogue Raisonné 1962-1987, F. Feldman, J. Schellmann, D.A.P., 3 vydání 1997, str.257, obr. IIIB.48, použito pro obálku Men's Vogue / k 10-ti letému výročí /, listopad 1986.

Žebravé děti

Josef Čapek  - Žebravé děti

Cena: 12000
Aktuální cena: 12000

linoryt, rok 1917-18, signováno PD, rozměr 24,5 x 17 cm, rámováno, soupis díla: KG 82

Velryba

Victor Vasarely  - Velryba

Cena: 9500
Aktuální cena: 9500

serigrafie, rok 1986, signováno PD, číslováno 149/200, rozměr 45 x 48 cm, volný list

Nádvoří

Karel Chaba  - Nádvoří

suchá jehla, rok 1976, signováno PD, číslováno 3/30, rozměr 32 x 24,5 cm, rám

Mládí a stáří

Jan Saudek  - Mládí a stáří

Cena: 9500
Aktuální cena: 9500

fotografie, rok 1973, signováno PD, rozměr 19,5 x 30 cm, volný list, reprodukováno v "Jan Saudek fotograf český" str. 94