Přehled uměleckých děl v aukci  Čtrnáctá aukce

Dovolujeme si Vás pozvat na čtrnáctou internetovou aukci GALERIE MODERNA, která se bude konat ve dnech 19-21.2.2019, s ukončením vždy mezi 20-22 hodinou, pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat, viz. aukční řád.

Koně

Jaroslav Vožniak  - Koně

Cena: 3200
Aktuální cena: 3200

suchá jehla, rok 1977, signováno PD, číslování 12/30, rozměr 54 x 66,5 cm, volný list

Jiří Slíva - XXXXL

Jiří Slíva  - XXXL

litografie, rok 2014, signováno PD, číslováno 20/40, rozměr 42,5 x 31,3 cm, volný list

František Hudeček  - Postava

Cena: 4200
Aktuální cena: 4200

tuš, papír, rok 1945, signováno LD, rozměr 22 x 15 cm, volný list, dílo z pozůstalosti autora

Jiří Anderle  - Hlava

Cena: 18000
Aktuální cena: 18000

akryl, dřevo, rok 2018, signováno LD, rozměr 20 x 15,5 cm, rámováno, vystaveno Praha 2018, dílo z ateliéru autora

Mateřství

Jan Saudek  - Mateřství

Cena: 19000
Aktuální cena: 29000

kolorovaná fotografie, rok 1990, signováno PD, rozměr 50,5 x 58,5 cm, volný list, publikováno: Jan Saudek, Pouta lásky, str. 148

Žebravé děti

Josef Čapek  - Žebravé děti

Cena: 14800
Aktuální cena: 14800

linoryt, rok 1917-18, signováno PD, rozměr 24,5 x 17 cm, rámováno, soupis díla: KG 82

Desatero

Josef Istler  - Desatero

Cena: 12500
Aktuální cena: 12500

deset barevných leptů, rok 1992, každý signován DU, číslováno 37/100, rozměr 29,5 x 20 cm, původní desky, k dílu přiložen původní nabídkový program z let 1992-93 a stvrzenka o nákupu