Přehled uměleckých děl v aukci  Čtrnáctá aukce

Dovolujeme si Vás pozvat na čtrnáctou internetovou aukci GALERIE MODERNA, která se bude konat ve dnech 19-21.2.2019, s ukončením vždy mezi 20-22 hodinou, pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat, viz. aukční řád.

Vesnice - Milenci

Josef Tockstein  - Vesnice - Milenci

oboustranná malba, olej, tempera, sololit, signováno monogramem PD, rozměr 42,5 x 22 cm, pozůstalostní razítko s č. 0323

Kristian Kodet  - Hlava

Cena: 15000
Aktuální cena: 15000

olej, plátno, karton, rok 2014, signováno PD, rozměr 35 x 27,5 cm, rám

Josef Istler  - Hlava

Cena: 11000
Aktuální cena: 12500

olej, papír, signováno PD, rozměr 46 x 33,5 cm, volný list