Přehled uměleckých děl v aukci  Čtrnáctá aukce

Dovolujeme si Vás pozvat na čtrnáctou internetovou aukci GALERIE MODERNA, která se bude konat ve dnech 19-21.2.2019, s ukončením vždy mezi 20-22 hodinou, pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat, viz. aukční řád.

Zebry

Victor Vasarely  - Zebry

Cena: 7500
Aktuální cena: 7500

serigrafie, rok 1987, signováno PD, číslováno 8/70, rozměr 21 x 22,5 cm, volný list

Erotické hrátky

Oldřich Kulhánek  - Erotické hrátky

Cena: 5000
Aktuální cena: 5000

barevný lept, rok 1995, signováno DU, rozměr 30 x 19,5 cm, papír 48 x 32 cm, vydáno ve 100 ks, volný list

Talíř - Cosmos

Salvador Dalí  - Talíř - Cosmos

Cena: 2300
Aktuální cena: 2300

litografie na porcelánu, značeno v kameni, číslováno 567/4000, rozměr - průměr 22,5 cm, vzadu ověření pravosti