Přehled uměleckých děl v aukci  Čtrnáctá aukce

Dovolujeme si Vás pozvat na čtrnáctou internetovou aukci GALERIE MODERNA, která se bude konat ve dnech 19-21.2.2019, s ukončením vždy mezi 20-22 hodinou, pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat, viz. aukční řád.

Cvičenec

Jiří Šalamoun  - Cvičenec

Cena: 2300
Aktuální cena: 2300

litografie, rok 1989, signováno DU, číslováno 127/140, rozměr 34 x 28 cm, volný list

Spojovatelna

Jan Kotík  - Spojovatelna

Cena: 2000

tužka, papír, 40tá léta, signováno DU, rozměr 24 x 24,5 cm, volný list, dílo z pozůstalosti Františka Grosse, získáno přímo od rodiny

Zelená ( Verde )

Jiří Kolář  - Zelená ( Verde )

Cena: 3900
Aktuální cena: 3900

serigrafie, rok 1977, signováno PD koláží, vydáno pro umělecký časopis Bolaffiarte, slepotiskové razítko, vzadu číslováno, rozměr 22 x 20,5 cm, rám

Figura

František Kupka  - Figura

dřevoryt, rok 1921, značeno v kameni PD, rozměr 13 x 10 cm, volný list, reprodukováno v katalogu MUSEUM HET PALEIS, HAAG z roku 1996, volný list