Přehled uměleckých děl v aukci  Čtrnáctá aukce

Dovolujeme si Vás pozvat na čtrnáctou internetovou aukci GALERIE MODERNA, která se bude konat ve dnech 19-21.2.2019, s ukončením vždy mezi 20-22 hodinou, pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat, viz. aukční řád.

Muž a žena

Olbram Zoubek  - Muž a žena

Cena: 1800

reliéfní tisk, zlaceno, signováno PD, aut. tisk, rozměr 29,5 x 21 cm, volný list

Rozprávka V.

Albín Brunovský  - Rozprávka V.

Cena: 9000
Aktuální cena: 9000

lept, rok 1984, signováno DU, rozměr 19,5 x 13,5 cm, reprodukováno v soupisu grafiky str. 188 č. 513, volný list

Abstraktní kompozice

Zdeněk Rykr  - Abstraktní kompozice

Cena: 300
Aktuální cena: 400

tužka, papír, rok 1937, signováno PD, rozměr 20 x 23 cm, volný list, oboustranná kresba, dílo z pozůstalosti Františka Grosse, získáno přímo od rodiny

Ceyx + Alcyone

Aleš Lamr  - Ceyx + Alcyone

Cena: 4000
Aktuální cena: 4000

4x dvoulist, litografie, rok 1983, každý dvoulist signován, číslováno II/XX, signováno v tiráži, náklad 100 kusů + 20 autorských, rozměr dvoulistů 30 x 42 cm, původní desky

Lev Bobby

František Tichý  - Lev Bobby

Cena: 4700
Aktuální cena: 4700

suchá jehla, rok 1938, signnováno PD, značeno PD v desce Tichý 38, soupis Dvořák č. 15, rozměr 14 x 21,5 cm, volný list

Ota Janeček 65

Ota Janeček  - Ota Janeček 65

Cena: 5900
Aktuální cena: 5900

kniha, 3x suchá jehla, každá signována, vydal SČB, rok 1984, vzadu signatura Karla Sýse a Jiřího Žáčka, rozměr 3x 14,5 x 9,5 cm