Karel Svolinský - Konvolut
2x grafický list, litografie a dřevoryt, každý list signován, rozměr 23 x 20,5 cm a 21 x 18 cm, volné listy
Dovolujeme si Vás pozvat na patnáctou internetovou aukci GALERIE MODERNA, která se bude konat ve dnech 4-6.6. 2019, s ukončením vždy mezi 20-22 hodinou, pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat, viz. aukční řád.
socha, bronz, rok 1947-48, značeno V. V, rozměr v. 12,7 cm, dílo z pozůstalosti autora
kresba, papír, olej a ředidlo, rok 1990, signováno vzadu, vzadu popis a věnování, rozměr 20 x 14 cm, původní pasparta
2x lept, rok 1995 a 1997, každý signován a číslován, rozměr 10 x 8 cm a 12 x 9 cm, volné listy
Cena: 5000
Aktuální cena: 5000
barevný lept, rok 1995, signováno DU, rozměr 30 x 19,5 cm, papír 48 x 32 cm, vydáno ve 100 ks, volný list
Cena: 100
Aktuální cena: 100
litografie, rok 1977, signováno PD, číslováno 39/200, rozměr 30,5 x 22,5 cm, volný list
kolorovaná fotografie, rok 1980, signováno PD, rozměr 39,5 x 30,5 cm, volný list, publikováno: Jan Saudek fotograf český, str. 274
Cena: 500
litografie, rok 1981, signováno PD, číslováno 42/70, rozměr 15 x 20 cm, soupis č. 439, volný list
Cena: 9500
Aktuální cena: 9500
suchá jehla, rok 1942, signováno DU Tichý, soupis díla František Dvořák str. 63 č. 65, rozměr 24 x 18 cm, volný list
polystyrénový objekt, rok 1970, signováno, číslováno 61/99, součástí je kniha, rozměr 24,5 x 20 x 7 cm