Aukční historie uměleckých děl  Desátá aukce

Dovolujeme si Vás pozvat na desátou internetovou aukci GALERIE MODERNA, která se bude konat ve dnech 2-4.10.2017 s ukončením vždy mezi 20-22 hodinou, pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat, viz. aukční řád.

Figura I.

František Gross  - Figura I.

litografie, rok 1980, signováno PD, číslováno 12/100, rozměr 24,5 x 16,5 cm, volný list, soupis grafiky č. 422

Linie

Zdeněk Sýkora  - Linie

Cena: 12000
Aktuální cena: 12000

serigrafie, signováno PD, číslováno 41/100, rozměr 19 x 19 cm, volný list