Aukční historie uměleckých děl  Desátá aukce

Dovolujeme si Vás pozvat na desátou internetovou aukci GALERIE MODERNA, která se bude konat ve dnech 2-4.10.2017 s ukončením vždy mezi 20-22 hodinou, pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat, viz. aukční řád.

Prosba

Bohumil Kubišta  - Prosba

monografie o malíři Bohumilu Kubištovi, součástí monografie je dřevoryt, rok 1918, rozměr 24,5 x 15,5 cm

Svatba

Eduard Tomek  - Svatba

pastel, akvarel, papír, rok 1972, signováno PD, rozměr 45 x 33 cm, volný list

Haiku

Jaroslav Válek  - Haiku

Cena: 250
Aktuální cena: 250

monotyp, signováno PD, číslováno 1/1, rozměr 48 x 31,5 cm, volný list

Josef Istler  - Bez názvu

Cena: 1300
Aktuální cena: 1300

lept, rok 1995, signováno PD, číslováno 28/140, rozměr 20 x 14 cm, volný list

Karel Svolinský  - Hlava

litografie, signováno PD, číslováno 103/200, rozměr 42 x 27 cm, volný list

Caligula

Salvador Dalí  - Caligula

Cena: 5900
Aktuální cena: 5900

litografie, rok 1983, signováno PD, značeno PD v kameni, soupis díla str. 135 č. 1264, rozměr 41 x 30 cm, volný list