Bohumil Kubišta - Prosba
monografie o malíři Bohumilu Kubištovi, součástí monografie je dřevoryt, rok 1918, rozměr 24,5 x 15,5 cm
Dovolujeme si Vás pozvat na desátou internetovou aukci GALERIE MODERNA, která se bude konat ve dnech 2-4.10.2017 s ukončením vždy mezi 20-22 hodinou, pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat, viz. aukční řád.
Cena: 3300
Aktuální cena: 3300
kniha, 4x suchá jehla, 1x kresba, vše signováno, tento výtisk má číslo 24 z 200, rozměr suchých jehel 20,5 x 12 cm, rozměr kresby 16 x 5 cm
Cena: 4900
Aktuální cena: 4900
suchá jehla, rok 1929, signováno PD, soupis č. 102 Siblík str. 175, vytištěno ve 30 exemplářích, rozměr 27 x 22 cm, volný list
pastel, akvarel, papír, rok 1972, signováno PD, rozměr 45 x 33 cm, volný list
Cena: 3900
Aktuální cena: 3900
litografie, rok 1944, signováno PD, rozměr 29,5 x 19,5 cm, volný list
Cena: 250
Aktuální cena: 250
monotyp, signováno PD, číslováno 1/1, rozměr 48 x 31,5 cm, volný list
Cena: 1300
Aktuální cena: 1300
lept, rok 1995, signováno PD, číslováno 28/140, rozměr 20 x 14 cm, volný list
lept, akvatinta, rok 1931, signováno PD, soupis Novák 531, rozměr 28,5 x 22,5 cm, volný list
litografie, signováno PD, číslováno 103/200, rozměr 42 x 27 cm, volný list
Cena: 5900
Aktuální cena: 5900
litografie, rok 1983, signováno PD, značeno PD v kameni, soupis díla str. 135 č. 1264, rozměr 41 x 30 cm, volný list