Aukční historie uměleckých děl  Sedmá aukce

Vítáme Vás na sedmé aukci GALERIE MODERNA, výtvarná díla zařazena do sedmé aukce s ukončením 12-14.12.2016, je možné si prohlédnout v prostorách GALERIE MODERNA od 16.11.2016, aukce bude zahájena 1.11.2016

Rozprávka V.

Albín Brunovský  - Rozprávka V.

Cena: 9000
Aktuální cena: 9000

lept, rok 1984, signováno DU, rozměr 19,5 x 13,5 cm, reprodukováno v soupisu grafiky str. 188 č. 513, volný list

Hlava - Ukřižovaná

Josef Tockstein  - Hlava - Ukřižovaná

oboustranná malba, olej, tempera, sololit, signováno PD monogramem, rozměr 42 x 22 cm, pozůstalostní razítko číslo 0324

Vzpomínka

Vladimír Sychra  - Vzpomínka

litografie, rok 1942, signováno PD, číslováno 93/500, rozměr 33 x 47,5 cm, volný list