Zdeněk Sýkora - Poezie struktury linie
serigrafie, rok 2009, signováno LD, rozměr 33 x 33 cm, volný list
Vítáme Vás na sedmé aukci GALERIE MODERNA, výtvarná díla zařazena do sedmé aukce s ukončením 12-14.12.2016, je možné si prohlédnout v prostorách GALERIE MODERNA od 16.11.2016, aukce bude zahájena 1.11.2016
Cena: 3500
Aktuální cena: 3500
Cena: 6900
Aktuální cena: 6900
litografie , 1948 , signováno PD, rozměr 23 x 30,5 cm, volný list
Cena: 9000
Aktuální cena: 9000
lept, rok 1984, signováno DU, rozměr 19,5 x 13,5 cm, reprodukováno v soupisu grafiky str. 188 č. 513, volný list
oboustranná malba, olej, tempera, sololit, signováno PD monogramem, rozměr 42 x 22 cm, pozůstalostní razítko číslo 0324
litografie, rok 1994, signováno DU, rozměr 30 x 21 cm, volný list
Cena: 1700
Aktuální cena: 1700
litografie, rok 1980, signováno PD, číslováno 28/130, vzadu popis, rozměr 49 x 29,5 cm, volný list
litografie, rok 1942, signováno PD, číslováno 93/500, rozměr 33 x 47,5 cm, volný list