František Gross  -  Na ostrově Bolševik

Aktuální cena: 170000

Identifikační číslo: 16793

olej, sololit, rok 1961, signováno PD, rozměr 50 x 100 cm, rám, dílo z pozůstalosti autora, získáno přímo od rodiny, vystaveno na: Výstava angažované realistické malby, Francie

Vyvolávací cena: 49000Kč