Petr Nikl  -  Naturaléza

Aukce je již uzavřena dne: 09.11.2022 21:15:00

Petr Nikl (*08.11.1960 )

Identifikační číslo: 1898

litografie, rok 2008, signováno PD, aut. tisk, rozměr 16 x 47 cm, rozměr papíru 71 x 70 cm, volný list, dílo z ateliéru autora

Vyvolávací cena: 3400Kč