Oldřich Jelen  -  Návrat

Aktuální cena: 1250
Aktuální kupující: 0590

Oldřich Jelen (*25.02.1961 )

Identifikační číslo: 15770

litografie, rok 2021, signováno PD, číslováno 80/130, rozměr 21,5 x 20,5 cm, volný list

Vyvolávací cena: 1250Kč