Josef Lada  -  Velikonoce

Aktuální cena: 19900

Josef Lada (*17.12.1887 †14.12.1957)

Identifikační číslo: 15155

litografie, rok 1948, signováno v kameni, rozměr 91 x 62 cm, rám, vydalo nakladatelství Komenium jako školní pomůcku

Vyvolávací cena: 9900Kč