Zdeněk Miler - Krtek a raketa
9x pastel, tuš, akvarel, papír, rok 1966, rozměr cca. 8x 27 x 35 cm a 1x 10,5 x 29,5 cm, volné listy
suchá jehla, rok 1944, signováno PD, číslováno 3/9, rozměr 7,8 x 6 cm, volný list
litografie, rok 1965, signováno PD, rozměr 15 x 9 cm, volný list
litografie, rok 1985, signováno PD, číslováno 138/150, rozměr 37,5 x 48 cm, volný list
Cena: 10000
Aktuální cena: 10000
kresba tuší, papír, signováno PD, rozměr 10,3 x 68,5 cm, volný list
suchá jehla, rok 1927, signováno PD, rozměr 13,5 x 8,5 cm, rám
litografie, rok 1944, signováno PD, rozměr 29 x 21 cm, volný list
lept, rok 1945, signováno PD, rozměr 29,5 x 23 cm, volný list
Cena: 4000
Aktuální cena: 4000
serigrafie, rok 1972, signováno PD, číslováno 12/90, rozměr 23 x 63 cm, volný list
dřevoryt, papír ( japan ), značeno v kameni PD a razítkem LD, rozměr papíru 38 x 57 cm, rozměr tisku 25 x 40 cm, volný list, vystaveno a reprodukováno Musée Guggenheim, N.Y. r. 1975, pod číslem 7.