Má vlast  VI.

Karel Demel  - Má vlast VI.

kombinovaná technika, signováno PD, vydala Lyra Pragensis 1984, rozměr 21,5 x 19,5 cm, volný list

Napětí

František Hudeček  - Napětí

tuš, papír, rok 1940, signováno PD, rozměr 18 x 16 cm, volný list, dílo z pozůstalosti autora

Genesis VIII.

Jan Hísek  - Genesis VIII.

mezzotinta, rok 2010, signováno PD, číslováno 28/100, rozměr 30 x 19,5 cm, volný list

Paříž

Vladimír Komárek  - Paříž

6x suchá jehla, rok 1979, každý list signován PD, rozměr 20 x 12 cm a 12 x 20 cm, vyšlo nákladem autora 60 neprodejných souborů, tento má číslo 23, volné listy

Benátky

Jan Zrzavý  - Benátky

Cena: 9500
Aktuální cena: 9500

lept, rok 1974, signováno PD a monogramem v desce, rozměr 9,7 x 14, 5 cm, rámováno