Pavel Sukdolák - Smyčcový kvartet
lept, signováno DU, číslováno 83/100, rozměr 24 x 18 cm, volný list
Cena: 800
kombinovaná technika, signováno PD, vydala Lyra Pragensis 1984, dole slepotiskové razítko, rozměr 21,5 x 19,5 cm, volný list
mezzotinta, rok 2010, signováno PD, číslováno 28/100, rozměr 30 x 19,5 cm, volný list
litografie, rok 2009, signováno PD, číslováno 100/100, rozměr 48,5 x 33 cm, volný list
socha, bronz, rok 1944, signováno dole, rozměr 29 x 25 x 5 cm, dílo z pozůstalosti autora, číslo soupisu 6282
lept, rok 1981, signováno DU, rozměr 13,3 x 8,5 cm, volný list
fotografie, signováno PD, rozměr 24 x 27 cm, volný list, certifikát pravosti přiložen
Cena: 2200
Aktuální cena: 2200
litografie, rok 1992, signováno PD, číslováno 96/100, rozměr 70 x 55 cm, volný list
Cena: 18500
Aktuální cena: 18500
tříbarevná suchá jehla, rok 1942, signováno DU, číslováno 455/500 rozměr 29,5 x 39 cm, soupis díla František Dvořák, str. 28, č. 64, volný list
leptaná ocel na skleněném podstavci, rok 2010, značeno, rozměr 10 x 10 cm