La Plume

Alfons Mucha  - La Plume

litografie, rok 1899, značeno v kameni, titulní strana časopisu, rozměr 24 x 17,5 cm

Blesk

Aleš Lamr  - Blesk

Cena: 1900

litografie, rok 1990, signováno PD, číslováno 56/80, rozměr 32 x 43 cm, volný list

Rybí zátiší

Josef Liesler  - Rybí zátiší

litografie, rok 1980, signováno DU, číslováno 118/125, vzadu popis, rozměr 50,4 x 36,3 cm

Na kládě

Josef Čapek  - Na kládě

Cena: 1600
Aktuální cena: 1600

ofset, 40-50tá léta, vydalo Státní nakladatelství v Praze, vytiskly Grafické závody Bayer v Kolíně, vzadu razítko Knihovna Akademie výtvarných umění v Praze, rozměr 23 x 35 cm

Rymaně

František Gross  - Rymaně

Cena: 9000
Aktuální cena: 9000

olej, tempera, sololit, signováno PD, dílo pochází z pozůstalosti Františka Grosse, rozměr 25 x 34,5 cm

Automobil 1920

Kamil Lhoták  - Automobil 1920

akvarel, tuš, papír, rok 1976, původní pasparta, vystaveno Praha 2014, vzadu původní štítek DÍLO, rozměr 14 x 20 cm